Dla coachów

 

Moją główną ofertą dla coachów są superwizje oraz warsztaty. Jako jedna z kilku osób w Polsce ukończyłam specjalistyczny, roczny program dla superwizorów coachingu, zakończony egzaminem i certyfikatem (Academy of Executive Coaching, GB). Od tego czasu aktywnie prowadzę superwizje grupowe i indywidualne. Jestem także akredytowanym superwizorem Izby Coachingu.

Realizowane przeze mnie sesje superwizyjne są objęte kontraktem poufności, prowadzone wieloaspektowo, profesjonalnie i w życzliwej atmosferze. Dzięki temu stają się bezpieczną przestrzenią do analizowania siebie w roli coacha, zrozumienia własnych emocji, własnego modelu pracy, a także przebiegu sesji coachingowych, jakości relacji z klientem, czy przedyskutowania zastosowanych narzędzi i interwencji oraz ich wpływu na realizację celów coachingu.

„Superwizja jest metodą służącą doskonaleniu poziomu profesjonalizmu coacha, czynnikiem rozwoju i higieny psychicznej, a z perspektywy klienta czynnikiem bezpieczeństwa i gwarantem jakości. Z tego względu stopniowo staje się pożądanym standardem w pracy coacha, tak jak to dzieje się już w zawodach pokrewnych, np. psychoterapii. W Polsce nie jest to jednak tak powszechną praktyką coachów, jak powinno być, abyśmy wspólnie mieli poczucie, że dbamy o siebie, naszych klientów oraz o profesjonalizację, jakość i wizerunek naszego zawodu.”

W swojej pracy superwizyjnej stosuję różne modele
  • Autorski model 4 sfer superwizji
  • Autorski model holistycznego rozwoju
  • The 7 eyed model autorstwa Petera Hawkinsa i Robina Shoeheta
  • Body, Speach and Mind – model wywodzący się z psychologii kontemplatywnej

Prowadzę superwizje indywidualne i grupowe

 

Warsztaty

 

Proponuję nowatorskie warsztaty rozwojowe dla Coachów. Jeśli któryś temat Cię zainteresuje napisz do mnie, wtedy prześlę Ci więcej informacji.

 

  • Mindfulness & Compassion based coaching – podejście oparte na uważności i współczuciu w praktyce coacha – cykl 3 warsztatów wraz z odosobnieniem.
  • Contemplative Art coaching – autorski program ukazujący zastosowanie sztuk kontemplacyjnych w praktyce coacha
  • „MojeRoje Camp” – mazurskie spotkania warsztatowo- superwizyjne dla coachów i liderów organizowane w Siedlisku MojeRoje (www.mojeroje.pl)
  • Vedic Art – warsztaty I i II stopnia malowania intuicyjnego według 17 zasad wedyjskich (4 pełne dni).